Miesto istorijos archyvą slepiantis Vilniaus senamiesčio kiemelis gali nustebinti ir sužavėti ir vilniečius, ir miesto svečius,  kurie savo kelionės įspūdžiais ir nuotraukomis neš žinią apie vieną gražiausių Europos sostinių po visą pasaulį.

Sostinės Savivaldybė kviečia susipažinti su dar neištirinėta Vilniaus dalimi ir atvykti į nemokamas ekskursijas po Vilniaus senamiesčio kiemelius.

Pirmoji ekskursija vyks vasario 22 d., 13 val. Pilies g. 40 prie Marijos ir Jurgio Šlapelių namo-muziejaus. Kitos nemokamos ekskursijos vyks vasario 23 bei 24 dienomis.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

 

Kviečiame registruotis į ekskursijas:

Registracija į ekskursiją vasario 22d.

Registracija į ekskursiją vasario 23 d.

Registracija į ekskursiją vasario 24 d.

Ligi šiol buvusiuose uždaruose kiemeliuose slypi kelių amžių mūrų, miesto vartų  liekanos. Vos vienas kitas vietinis gyventojas bežino, kad jų kiemeliuose darbavosi amatininkai, prekiavo krautuvininkai, lankėsi miesto didikai.  Kiemeliai kadaise jungė kelias gatves, požemius, o rūsiai po pastatais buvo dviejų – trijų aukštų. Šiandien čia harmoningai dera praeities palikimas, dabarties pasiekimai ir kultūra.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

The post Vilnius kviečia į nemokamas ekskursijas po Senamiesčio kiemelius appeared first on Vilniaus miesto savivaldybė.